| Avenger1337 a întrebat:

As avea si eu o intrebare in legatura cu programele de Yahoo Invisible Detect. De un an si ceva pur si simplu nu mai merg cum trebuie. nu stiu daca problema este frecventa doar la mine sau se aplica si altora. Pur si simplu, nu conteaza ca persoana respectiva este offline / invisible, niciodata nu ti se va da un raspuns de care sa fi sigur. De exemplu, m-am pus pe invisible pe id-ul meu de Yahoo Messenger si cand am dat o verificare site-urile ma dau ca fiind offline. Ma intreb. exista vreo solutie in aceasta privinta? Care ar putea fi problema?
Multumesc anticipat tuturor celor care vor raspunde; cat despre funda o voi acorda raspunsului pe care il consider cel mai satisfacator.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciodata acele site uri nu au mers cum trebuie, sunt in general niste vrajeli.