| taineamea a întrebat:

Cum sa fac ca atunci cand id-ul meu de yahoo messenger e cautat cu un program de detectare sa se vada daca sunt online sau invisible sa arate ca sunt offline?

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ca sa faci asta, trebuie sa dai click pe iconita de jos, si exitwinking
Mai pe scurt, nu se poate, daca esti pe invizibil si cineva iti cauta id-ul cu un program, sau site care detecteaza persoana atunci cand este pe invizibil, nu ai ce sa faci decat chiar sa iesi pe mess, sau sa dai ignore la persoana cu care nu vrei sa vb.

| taineamea explică (pentru MenInShadow):

Ignore pot sa dau si asa sau sa nu vorbesc chiar daca sunt invisible, nu asta e pb. Daca as instala multi messenger as putea sa apar pe un astfel de program de detectare offline si in lista cuiva online?

| MenInShadow a răspuns (pentru taineamea):

Da, mai pe scurt, si simplu, si la obiect:
Nu poti face nimic impotriva programelos, site-urilor care detecteaza persoanele care sunt pe invizibil.

| taineamea explică (pentru MenInShadow):

Stiu asta. Te rog citeste si urmatoarea mea intrebare poate asa iti este mai clar la ce ma refer. Nu ma intereseaza daca pe mine ma vede cineva invisible sau nu de exemplu cu aceste programe.

| Jameson a răspuns:

Nu se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Imposibil.