| Prince Vegeta a întrebat:

In Strehaia este foarte cald! Stau cu geamul deschis dimineata la 7! La voi cum e?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Salutare! Nasol este, daca ai si caldura la calorifer, ca mine, voi plati peste 2 luni o factura, de am sa ma arunc pe geamul deschis pe care -l tin asa de 2 saptamani, foarte cald, chiar daca sunt in zona nord-estica a tarii. Vorba "poetului", "sa ne bucuram asadar", in traducere latina inseamna... ei, ce inseamna? Sa ne bucuram de asa o vreme superba de toamna, poate asa mai reînvie si romantismul din noi, mai ales daca avem alaturi si persoana sau familia iubita si draga.
Salutari din toata inima tie si celor din localitatea Strehaia! Sa ai o zi superba! Superba am spus? De ce nu?!

1 răspuns:
| Deea_8724 a răspuns:

E cald in iasi love struck