| icsbooy a întrebat:

stie careva cum se numeau acele desene din anii... '95 '96 sau '97 care se difuzau dimineata pe protv? era vorba de niste cavaleri ai mesei rotunde dar mai "moderni" sabii cu puteri sau cam asa ceva si niste nave zburatoare mi se pare...nu mai stiu sigur. NU POWER RANGERS big grin! dau funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Singura legenda pe care o stiu cu o masa rotunda este "King Arthur"

| icsbooy explică (pentru Dariaaaaafaranume):

Mersi frumos. en.wikipedia.org/wiki/King_Arthur_and_the_Knights_of_Justice astea sunt. mersi macar pentru indiciu mai aproape big grin

1 răspuns: