| Iulian_Costyn_1997 a întrebat:

Voiam sa fac revelionul la piscina undeva si ma gandeam la Therme Bucuresti. Stiti cumva daca se poate? Daca nu, as vrea o alta recomandare in alta parte.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie revelionul mi se pare cel mai fain sa-l faci la o cabana undeva, o cabana sa fie doar a grupului vostru, insa in perioada asta nu cred ca mai ai sanse sa gasesti.

| Violleta2022 a răspuns:

Thermele nici nu cred ca sunt deschise in noaptea de revelion.
Cauata un restaurant in apropierea casei, ca-i mai simplu asa, iar daca-ti permiti, ceva in strainatate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hajdúszoboszló in Ungaria, au niste oferta foarte interesante pentru revelion

| Iulian_Costyn_1997 explică (pentru suntserios):

Multumesc de recomandare. Da, am vazut pe site. Totusi nu prea ma incanta.