| Kleb a întrebat:

Urmeaza ziua iubitei mele si ea vrea sa o faca la Therme in Bucuresti. Problema este ca mie nu imi plac absolut deloc genul acesta de activitati (piscina, plaja etc) si nu stiu ce sa fac. Ceva sfaturi aveti pentru mine?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa te sacrifici si sa faci si ce vrea ea nu doar ceea ce vrei tu, poate nici ei nu i plac multe preferinte ale tale dar daca te iubeste i ti face pe plac, la fel trebuie sa faci si tu sa i faci si ei pe plac, mai ales ca este ziua ei si pentru ea este important sa o serbeze cum vrea ea.

| aditimus a răspuns:

In iubire trebuie sa te pui in locul celuilat.