| CrazyTeenager a întrebat:

Salutare tuturor utilizatorilor TPU Galateni, acum ca e vara si avem timp liber la dispozitie, ma gandeam sa organizam o intalnire a utilizatorilor din orasul Galati.
Va surade ideea?

11 răspunsuri:
| CrazyTeenager explică:

Frate, ma refeream la utilizatorii Galațeni, din orasul Galați!

| CrazyTeenager explică:

Frate, ma refeream la utilizatorii Galațeni, din orasul Galați, tu ai inteles gresit, diacriticele...

| CrazyTeenager explică:

rolling on the floor Ce amuzata e ea rolling on the floor sigur nu ai uitat sa mai adaugi niste "haha", doar atat poti tongue?

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Si inca n-ai vazut nimic din ceea ce pot eu face. yawn Un "haha" in plus sau in minus, ca sa vezi. Haha.

| CrazyTeenager explică:

Demonstreaza...big grin

| asdfghjkpioiytrewqasdfgh123456789 a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Mi-ai trm un mesaj, dar nu poth sa iti rasp la el...lasa-mi id-ul intr-un sms pe privath.wave

| AndrEyYwTz a răspuns:

Nuuu! Cide dracu crez ca vine pana in Galateni laughing

| OtyZambirici a răspuns:

Mi-ai trimis un mesaj. Daca vrei sa iti raspun la el te rog dai la profil sa poti primii mesaje de la toti utilizatorii.happy

| OtyZambirici a răspuns:

Mi-ai trimis un mesaj. Daca vrei sa iti raspun la el te rog dai la profil sa poti primii mesaje de la toti utilizatorii.

| OtyZambirici a răspuns (pentru OtyZambirici):

Daca vrei baga-mi idul otiliahotescu