| dreamerlainen a întrebat:

PROPUNERE pentru toti utilizatorii TPU: Doriti sa ne organizam pentru intalnire vara asta?

23 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dreamerlainen sugestii au fost multe pana acumhappy Dar mereu au ramas vorbe si iar vorbe...si eu am niste initiative spre viitor...insa acum sunt in sesiune si nu ma pot dedica asupra acestui lucru. daca e ceva de organizat, ma implic cu cea mai multa placere, keep in touchwinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cine e invitat mai intai?happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@dreamerlainen si daca ma violeaza cineva?blushingblushing

Trecand la lucruri mai serioase. Daca sunt prin zona, vin, daca nu...In principiu am planuri, dar depinde cand. Cred ca daca aveti de gand sa fie o intalnire ar trebui sa alegeti locatia si sa incepeti cu planificarea, apoi impartitul taskurilor. O discutie aici in mare nu va duce la nimic.

Numai bine!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@dreamerlainen sunt aici pentru ca imi place sa ajut oamenii sa se inalte pe culmile disperarii! Deci, nu ai pentru ce; am dat cele mai bune sfaturi pe care le-am avut; din strafund.

Nu "radea" in legatura cu violul doar pentru ca sunt mica, grasa si urata; imi sclipesc insa feromonii smugsmug

Aaaaaaaaaaaaa si pana la urma ai ales utilizatorii, ai ales locatia, invitatiile, culorile la servetele? Hai ca daca nu te pricepi tu, am in spatele blocului ditamai padurea: veniti la gratar, hoteluri sunt... Vezi ca iti fac concurenta?smug

| Leea1234 a răspuns:

Ar fi frumos, dar din pacate vara asta nu am sa vin in romania, poate cu alta ocazie, banuiesc ca propunerea va fi valabila si mai tarziu. oricum ideea este buna!

| Ben. a răspuns:

Una e sa-mi doresc, si alta e sa pot sa vin. de dorit, imi doresc!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Pe mine ma gasiti in Costinesti in perioada 29 iulie-8 august. Daca sunteti careva pe la mare in perioada aia... let me know.si ne intalnim big grin
Poate fac o oprire prin Bucuresti cand ma duc la mare. Dar inca nu e batut in cuie.

| afrodita17 a răspuns:

Nu e corect pentru ceilalti care suntem de prin alte parti si nu avem cum sa ajungem pana la ''capitala''...sad

| dreamerlainen explică:

In Bucuresti, la munte, la mare, oriunde...
Sa bem un Cico, un suc, o bere, un vin, o tequila, lapte de vaca, cafea, orice...
Si, ce e mai frumos, sa socializam live... sa curga cu intrebari si raspunsuriwinking

| dreamerlainen explică:

Putem stabili conditii cat mai convenabile pentru toata lumea, exact Andreutz.
Nu e neaparat sa ne intalnim chiar acum, avem timp pana la finalul verii. Si legat de locatie, iarasi putem ajunge la un consens. Daca nu doriti in Bucuresti, unde la prima vedere e cel mai convenabil, am putea sa ne gandim la o alta locatie.
Veniti cu propuneri!

| dreamerlainen explică:

Putem alege variante mai "centrale" : Sibiu, Brasov...

| dreamerlainen explică:

@Flav, Andreutz - deci contez pe voi.
@Zbenguici - oricine isi doreste sa vina dintre utilizatorii TPU.

| dreamerlainen explică:

laughing @Zbenguici
Nu-ti fie frica, o sa te apar!
Ms de sfaturi...

| ilie a răspuns:

Dorinta este posibilitati...Totusi astept locatii si data sa ma pot pregati, am sa astept propuneri.

| just|breathe a răspuns:

Da! Mi-as dori:XDar nu stiu daca se poatesad.

| andreutz a răspuns:

Salut...eu unul as vrea, ca tare curios mai sunt sa ii cunosc pe unii.si sincer, nu ma intereseaza locatia pe mine...eu pot ven oriunde...ideea e sa fie cat mai convenabil pentru toti, sa poata veni cat mai multi...ideea asta a mai fost lansata si de mine, si de altii... dar s-a lasat balta... poate de data asta va avea mai mult succes...sa ma anuntati si pe mine daca hotarati ceva concret happy

| andreutz a răspuns:

Zazule, pai nici nu prea aveai cum sa mai stii de mine...am fost obraznic si am chiulit in ultimele 2 luni...lasa ca acum o sa va bat iar la cap si o sa va stresez cu prezenta mea pe aici :p

| andreutz a răspuns:

Dreamerlainen, eu nu am nimic cu bucurestiul... dar sa stii ca daca stai sa te gandesti mai bine, nu e chiar cel mai convenabil loc...geografic vorbind... oricum, majoritatea decide happy

| andreutz a răspuns:

Da, pe mine poti conta...singura conditie e sa ma anunti si pe mine cu 2 ore inainte macar daca se poate :p

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dorit mi-as dori...de venit nu pot veni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreutz, nu mai stiam nimic de tine, ti-am dus dorul! tot eu-zazu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu