| FantasyNight a întrebat:

Salutare weekendul acesta vreau sa merg cu prietenii la balea lac pentru o partida de pescuit stiti cumva daca avem nevoie de permise, autorizatii ceva dau funda pentru cat mai multe detalii multumesc

3 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Fantasynight

Nu iti trebuie autorizatie, in cel mai rau caz platesti o taxa minima - 20lei.
Sunt crapi frumosi acolo, iti recomand sa te imbraci bine fiindca vremea se poate schimba din 10 in 10 minute, la fel si pestii.

Bafta, AfroBelgianu.

| NakaTaka a răspuns:

Nu.