| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Am o intrebare numai pentru fete.Cu toate stiti ca noi baietii ne uitam la fund si sani. Dar voi la ce va uitati la noi?

3 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

La felul in care se imbraca[pentru mine una conteaza foarte mult si asta:p],la ochilove struck,freza si nu in ultimul rad caracterul conteaza cel mai mult,pentru ca oricat de bine imbracat si de frumos ar fi un baiat,cand deschide gura si incepe sa vorbeasca, daca ceea ce zice nu are logica, e prea vulgar e ca si nul pentru mine:p

| Pisiiii a răspuns:

La tot.Adica eu una ma uit si la fata si la corp...si uneori am si intentia sa ma uit la fund, asa ca chestie laughing

| white_2190 a răspuns:

La absolut tot.o femeie e foarte atenta la fiecare detaliu in privinta unui barbat, incepand de la unghii pana la freza pe care o arelaughing