| alexvndrux a întrebat:

Salutari! Am si eu o problema, am scapat din greseala tigara pe buletin si s-a ars fix la fata, am incercat sa mai dau cu unghia si s-a mai luat, insa se vede urat tare, am incercat sa razuiesc si cu un banut, nu se ia, aveti idee ce pot face?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faci alt buletin, ce cauti cu țigara pe plastic topeste, nici atita nu stii?

| alexvndrux explică (pentru CristiDinBucuresti):

Crezi ca am vrut? am scapat tigara fara sa vreau

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru alexvndrux):

Cind fumezi nu ai ce sa cauti cu buletinul in mîna sau pe masa unde ai țigară cafea, buletinul il scoti cand trebuie sa mergi la medic la bancă la politie sau daca te legitimeaza un agent de politie la un control in trafic daca conduci, acum mergi si programează te sa faci alt buletin ca pe acesta nu il mai poti folosii deteriorat i ei amenzi, mai bine arunca l si da l pierdut.

| Mirel4412 a răspuns:

Iti faci altul... Altceva nu stiu, eu as da cu putin clor, dar cred ca clorul face si mai rau.

| Irinelp a răspuns:

Fă-ți buletin nou.

| motanel2005 a răspuns:

Nu mai fuma, drag prieten de pe TPUwinking