| CastiCuMicrofon a întrebat:

Salut.
Mi-am facut de curand un blog si nu stiu ce sa postez pe el, ce lucruri ar atrege vizitatori mai multi.
Colegul si-a facut un blog cu carti online, pe care poti sa citesti cartile online sau sa o downloadezi.
Imi puteti da niste idei despre ce as putea sa fac blogul sa am un succes mai mare decat olegul meu?( El care cam 50 de accesari zilnic pe blog)

Funda!

Răspuns Câştigător
| Seth15 a răspuns:

Poti face unde chat in legatura cu un joc pe browser sau cauta pe youtube.com filmulete amuzante. Insa cel mai important este reclama acestui blog... posteaza-l pe facebook si alte retele din astea populate...

3 răspunsuri:
| BrokenArrow a răspuns:

Care e blogul colegului tău? thinking