| iuandfto a întrebat:

Sambata e ziua mea. Nu pot sa-mi fac ziua dar ma gandeam sa o sarbatoresc. Adica vineri dupa scoala sa ma duc cu cativa colegi la o pizzerie/cofetarie si sa fac cinste. Adica as vrea ceva ieftin pentru ca nu as vrea sa stie parinti iar mama pleaca vineri din oras. Aveti idei?

1 răspuns:
| DeeDee_6345 a răspuns:

Pai in primul rand La Multi Ani! happy. la pizza nu cred ca vei iesii ieftin, in schimb la o cofetarie sau chiar la un suc ar fi destul de convenabiltongue

have fun kiss