| alynutza6820 a întrebat:

Buna TPU... PE 25 iulie merg la mare si imi voi face ziua acolo cu cativa colegi ...Nu as vrea sa cumpar multe dar trebuie sa le fac cinste cu cevahappy
Vreau sa ma incadrez in 30 lei... avand in vedere ca suntem cinci persoane+profesoara care ne va insoti.Imi puteti da idei ce sa le cumpar? M-am gandit la un tort de inghetata si cate un suc dar nu stiu. aveti ceva idei?

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. poti sa le cumperi un suc si o pizza de exemplu sau in loc de pizza o prajitura sau inghetata.big grin
Pa.pa.

1 răspuns:
| DanYyy_8015 a răspuns:

Ii duci la o patiserie si faci cinste cu o prajitura si un suc.big grin