| anonim_4396 a întrebat:

Scuze pentru cele 2 întrebări din înainte dar nu știu de ce nu mi se publica toata.
Întrebarea era ceva de genul vin acasă în curând si pe 29 iunie e majoratul cele mai bune prietene a mea. Ce as putea sa ii iau având în vedere ca ei ii place karatele(are centura albastra) rock-ul chestiile astea?¿ Ceva păreri va rog vreau sa fie ceva mai special.
Mulțumesc și sper sa se publice toata acum.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In functie de suma pe care esti dispusa sa o cheltuiesti: un echipament sportiv, CD-uri de ultima ora cu formatiile rock preferate si tot asa DVD-uri cu filme de gen, cu actorii preferati.
La multi ani prietenei tale si o zi buna!

| andreiano a răspuns:

O centură neagră şi un kimono nou.

| Mc Master a răspuns:

Daca ai bani poti sai iei o chitara, daca nu poti sai iei ceva mai mic dar totusi frumos, intreab-o pe mama ta!

| MosCraciun a răspuns:

Un vibrator?big grin

| MosCraciun a răspuns:

Un cd de la ACDC sau cartea AC DC Bibleografie completa, daca tot zici ca asculta rock.

P. S. Scuze pentru mai devreme eram distratbig grin

| Briosaaa a răspuns:

Pai o cutiuta in forma de inimalove struck...Si in ea sa pui o bratara frumoasa in forma de chitara. Si un biletel in care sa scrii cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are chitarabig grin