| DarkSmile a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a prietenei mele.Are 12 ani, deci implineste 13. N-am idee ce cadou sa-i fac, si cu ce sa o uimesc.
Va rog.
Ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Vuna.ai putea sai faci cadou ceva legat de prietenie, bijuterii sau sa alegi flori speciale cum ar fi trandafirii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i faci un cadou personalizat. Un colaj de poze cu voi, o bratara a prieteniei. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| damonstefansalvatore a răspuns:

Ai putea sa ii dai un tricou cu interpretul preferat,o bratara, cel mai nou CD al formatiei preferate, albumel cu fotografiile voastre