| vasile_9619 a întrebat:

SALUTARE LA TOTI! am o mica problema, se apropie ziua de nastere a prietenie mele si nu am macar nici o idee ce cadou sa-i fac, ajutati-ma VA ROG!

5 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Ii poti cumpara un lantisor cu numele ei...

| anncky a răspuns:

Un parfum
o bratara de aurgint mai ieftina (e in jur de 20 de lei)
ciocolata
un lant
o carte happy
o revista (si pe langa asta si altceva)
o felicitare
o trusa de machiaj happy.
sau un ruj, creion, fond de ten tongue. oja
niste cercei

| anncky a răspuns:

O rama foto
un bibelou amuzant
o jucarie (de plus- daca e mai copilaroaasa)
un tricou daca stii marimea
daca ai o poza cu tine si cu ea personalizeaza un tricou si poti sa scrii cu pixul p tricou o urarea sau niste statusuri de pritenii

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| тєqυιℓα a răspuns:

I.ai un CD cu trupa preferata.Sigur se va bucura.
Daca nu, un parfum si o ciocolata iiv a tine locul.pup si succes la alegere!