| addictedToBitches a întrebat:

Se apropie ziua mamei si as dori sa ii iau un telefon mai tarelove struck ea are acum un lg cooki ...nu se pune problema de bani dar astept niste idei mai ales de la fete. Voi ce gusturi aveti?

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Samsung galaxy, cel mai tare. love struck

3 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Buna! Mie mi se pare cel mai bun telefon, un Iphone 4g

http://www.loadtr.com/430347-iPhone_4G_Kullanmaya_Haz%C4%B1r.htm

Mi se pare un teleofn foarte elegant. Ami place mult:)
Sper ca te-am ajutat...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista Samsung diva este genial si ffff elegant
nu stiu daca este mai performant decat cookie dart este foarte frumos

| bbycool a răspuns:

Eu de exemplu am un Samsung corby pro si e foarte elegant... e negru cu rosu(dar atentie! nu il confunda cu smsung corby ala clasic sau cu Samsung corby txt fiindca nu sunt la fel)este cam 800 lei si are carcase ca sa le schimbi.este o combinatie intre Samsung corby si Samsung corby txt.si avantajul e ca are si touchscreen si tastatura qwerty