| MysticWayz a întrebat:

Se marita sa mergi la Salina Praid? Deoarece as vrea sa o vizitez cat de curand posibil si vreau sa stiu daca nu ma duc degeaba!

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Da. Tot eu sunt. Sper sa nu te superi. Merita. Dar ----este bine sa stai mai multe zile in salina sa-si faca efectul. Sa vi si sa pleci, nu prea renteaza. Referitor la Brasov, sa mergi neaparat la Sapte Scari. Este fantastic. Pa

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

DA! Se merita sa sti.Am fost de multe ori si crede-ma ca de pierdut nu ai ce pierde. E frumos si interesant! Bafta!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Este foarte frumos inauntru dupa parerea mea merita vizitata.

| Codruta a răspuns:

Da eu zic sa mergi. verisorul meu a fost si i-a placut foarte mult :*

| Vero1996 a răspuns:

Merita.

| kmarianak a răspuns:

Categoric da... Citeste pe http://interferente.ro/Salina-Praid.html si te vei convinge...