| Question4you a întrebat:

As vrea sa imi fac o schimbare de stil si m-am gandit sa imi fac niste suvite. Am parul de culoare saten-deschis si nu stiu cu ce culoare sa-mi fac suvitele... nu stiu care s-ar potrivi mai bine : blond, rosu, sau altceva. Astept pareri si dau in schimb funda

Răspuns Câştigător
| gratie a răspuns:

Eu cred ca daca esti o fata gen printesa poti opta pentru roz
daca esti optimista poti incerca : blond
dar daca esti the crazy girl poti folosi:albastru, verde, rosu aprins si de ce nu portocaliu