| Raul5521 a întrebat:

Serus la toata lumealaughing...no acum eu am o problemalaughingnu stiu ce sa imi cumpar, consola de dj sau unitate pentru calculatorlaughing?

4 răspunsuri:
| xJolie a răspuns:

Noi nu putem lua deciziile pentru tine. Ia ce crezi tu că te reprezintă sau că poţi folosi şi pe viitor. Dacă vrei să devi DJ, orientează-te pe prima obţiune. Iar dacă cu adevărat eşti pasionat de jocuri online, îţi recomand un PC profesional. Succes!

| Raul5521 explică:

Mersi pentru raspunsuri..Imi i-au o unitatelaughing

| AnonimS19 a răspuns:

Depinde la ce vrei sa le folosesti daca vrei sa te faci dj cumpara-ti consola.

daca nu ia-ti pc

| tedddi a răspuns:

Consola de dj