| johnye2 a întrebat:

Si careva statusuri busy

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

Buna

DND
Pentru moment, abonatul nu poate fi contactat…reveniti!
DND imi caut gandurile...
Primesc o vizita de la Mos Eneblushing...
Plecat sa ma caut! Daca revin inainte sa ma gasesc, retine-ma!laughing'big grin
Mi-am pierdut mintile.Plecat sa le caut!big grin
Nu-mi stricati proasta dispozitzie...
Buna! Nu-mi pasa! Pa!
Tocmai am picat de pe tastatura in timp ce navigam pe internet. Ma intorc imediat.
Imi pare rau, dar cred ca am probleme cu vederea. Nu ma vad vorbind cu tine. >>>
Iti jur, sunt atenta la ceea ce spui. Perna si patura sunt doar de decor.
4 din 5 voci din capul meu imi spun sa ma duc la culcare!laughingbig grin
dNd cu capul in nori! cand aterizez va anunt si pe voiwinking
dnd, decat daca vrei sa-mi spui ca ma iubesti.smug
DND... a fugit mouse'ul.

sper sa-ti fost de foloshappy

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

"status care indica absenta prezentei mele".

| ELD a răspuns:

Me no here.
Me good bye.
Leave me message.
Me reply.

DND – imi scriu la mate…am o gramada, deci DND! Chiar. ce avem de scris la mate?

Sunt mai mult decat Stepped Out…sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!

Mai pe loc repaus n-auziţi? mă uit la un film…

Ţi se pare…. nu sunt aici!
Vorba multă……. sărăcia omului…. DND!

[busy- in puii meilaughing]

dnd…vezi ca nu’s…pentru ca nu’s…. deoarece nu’s…. deci nu’s…

| blue95 a răspuns:

Nu te deranja... sa ma deranjezi...

dnd... bunika la pc...nu da buzz ca se sperie

DND MA DAU CU SANIA IN CONGELATOR

DND. dau gainile cu ruj!

Nu te dernajsa sa imi scrii ca nici eu nu ma voi deranja sa citesc da mai ales sa iti raspund...asa ca nu te mai deranja.winking

Nu da click aici ca musca!