| AiDuTzA a întrebat:

happy as vrea niste statusuri busy, dar mai rautaciosebig grin cel mai bun raspuns fundabig grin

Răspuns Câştigător
| IuLyuTzZikA a răspuns:

DnD [straight face]...DaU M**e La Curiosi [on the phone... Vrei Si Tu? [smug]
By ~ The Streed ~

MA BATE MAMA

pierdut calm, ofer ignore

Frunza verde // Rug de mur // Deranjezi, o iei in c*r

Care are nevoie de mine BUZZ, BUZZ si iar BUZZ ca oricum am boxele inchise

Brb! Am cazut pe ganduri si mi-am rupt mana!

fac baie nu ma deranjati ca nu stiu sa inotlaughing

Sunt mai mult decat Stepped Out...sunt si Busy ca I'm on the Phone si chiar nu stiu cand I'm going to Be Right Back!

DND gadil o musca

DND bag cuie in priza!

Me no here.
Me good bye.
Leave me message.
Me reply.

o sti paia cu guma? Stergeo!

DND - imi scriu la matesadam o gramada, deci DND! Chiar. ce avem de scris la mate?

Fu*king busy.or. busy fu*king

DnD...cu tzestoasa la alergat

in padurea cu alune aveau casa 2 pitici vine pupaza si spune DND ca nu's aici

DND.mi-a fatat pisica 4 vitei

Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today?

DND...nu t mai uita asa la ststusu meu ca nu vezi ca se rusineaza si cade netu instantaneu

my face is busy...so talk to the hand!

DND imi caut gandurile

nu imi stricati proasta dispozitie

plecat in Congo sa imi fac noi prietenitongueDND

imi fata scroafa! BRB

DND invat pisica sa latretonguetonguetongue

dnd ma plimb cu vaca

dnd.Nu's cauta-ma in dictionarwinking

Am decazut la cel mai josnic nivel al suferintei umane, sufletul meu se afla pierdut intr-un abis al intunericului vesnic.pe scurt ...sunt la prega la mate sad

DND...tocmai m-a atacat un purece

sunt la masa...mananc seminte

__|)) |\| |)) ___ma dau cu sania pe razatoarelaughinglaughinglaughinglaughing

fundita:Xbatting eyelashes:*happy

1 răspuns:
| anutzica001 a răspuns:

DND -Ultimul care m-a deranjat este inca dat disparut
foaie verde puisor, tu dai BUZZ, eu dau ignor!
dnd, decat daca vrei sa-mi spui ca ma iubesti
DND...a fugit mouseul