| anonim_5300 a întrebat:

Simt nevoia sa fac sex dar nu am cu cinesadsadsadsadsadsad ce imi sfatuiti sa fac?
p. s sunt fata

Răspuns Câştigător
| lollypopmary a răspuns:

Masturbeaza-te...ce-i asa greu?rolling on the floor

14 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Cea mai tare intrebare pusa azi.

| Bogdanux a răspuns:

Mai intelegeam daca esti baiat, dar asta e culmea rau!

| Mirruna a răspuns:

Abtinete. happy.

| Mirruna a răspuns:

Orice invat, are si dezvat tongue.

| Freaky a răspuns:

Of Doamne...du-te pe centura gasesti multi disponibili!
Foare funny categoria : "Timp liber". Cred eu ca e o pasiune? laughing

| bogdan_7896 a răspuns:

De unde esti si cati ani ai?

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

laughing

ziceam ceva, dar ma abtin

| anda_9874 a răspuns:

Cumpara-ti un dildo.

| Shine a răspuns:

Nu-mi spune tu mie ca nu ai cu cine! Sunt milioane de baieti in lumea asta care ar da orice pentru o p***a.laughing Daca ai vrea cu adevarat sa faci sex ai gasi cu cine.

| Rexassj a răspuns:

Iati un dildou disponibil oricand sa faca sex el e o pla roxz din fier cu luminite

| stefan415 a răspuns:

Daca vrei fac eu cati ani ai si de unde esti?laughing

| FreeFeel a răspuns:

Nu stiu de ce atata ras. Cred ca si fetele si baietii au aceleasi nevoi si dorinte! happy

| dany_5649 a răspuns:

Disponibil...imi place intrebarea ta.

| hgdm a răspuns:

Cauta si tu un baiat care iti place si intreaba-l sau daca iti place deja de cineva spune-i sau incearca sa te apti happy