| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu simt nevoia sa fac sex? sunt fata

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate esti inca mica, poate nu ai varsta necesara ca sexul sa fie o prioritate.

| CevaNormal a răspuns:

Pentru ca esti la etapa initiala, nu esti dezvoltata intr-atit de bine ca sa simti asta, sau mai poate fi si frigiditatea din partea ta. Oricum nu dispera principalu e sa fii sanatoasa si sa ai rabdare, si totul se v-a regla,winking

| lacrimi a răspuns:

De ce nu simti nevoia sa te droghezi? Cam asa suna intrebarea ta...pai daca nu te joci cu focul, nu iese nici fumul, asa ca joaca-te!

| s.m. a răspuns:

Banuiesc ca ai o varsta destul de frageda de ai pus intrebarea asta. Probabil nu simti nevoia asta pentru ca poate te bucuri si de alte lucruri din viata ta si te simti bine in pielea ta asa cum esti acum, incat nu simti nevoia de ceva nou. mai devreme sau mai tarziu o sa-ti vina "cheful", pana atunci nu dispera ca... e mai bine asa, decat sa fii ca una care nu mai poate sta fara pe***hee hee scuze de limbaj :-d :-pe

| Missin`you` a răspuns:

Cati ani ai ?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu l-ai descoperit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr ca poate nu ai facut-o inca si de aia tongue dar daca vrei sa simti ca fcai sex ia id asta si s-a rezolvat (mircea_boss13)id este vechi eu am 16 ani si am cf de... daca vrei sa te ajut contacteaza-ma plz:X:X:X:X