| StorrY a întrebat:

sunt o persoana foarte rea cind vine vorba de dragoste dar acum ceva timp m-am indragostit de un baiat cu care vorbeam de o luna apoi el mi-a spus ca se duce la Rusia si i-am promis ca il voi astepta, au trecu ceva saptamini in care nu am esit cu nimeni dar acum simt nevoia sa-l lasa si sa-mi gasesc alt baiat... si nu stiu cum sa-i spun. voi ce ma sfatuiti sa mai fiu cu el sau sa-l las.

2 răspunsuri:
| Acadeaaa a răspuns:

Normal ca nu poti sa il astepti pentru o etenitate, spune-i ca lucrurile se mai schimba si ca tu consideri ca voi 2 ar trebui sa o incheiati si sa ramaneti doar prieteni.

| GinaGina a răspuns:

Sincer,probabil că nu l-ai iubit cu adevărat si de asta te-ai indragostit ...nu e nimic rău.tu stii ce simți și tot tu trebuie să știi si ce să faci