| wizopo a întrebat:

Sondaj: Credeti ca tezele din clasa a 6-a ar trebui sa fie mai usoare?

5 răspunsuri:
| Bloodlines a răspuns:

Acuma... depinde si de profesoriwinking. Cand am fost eu in clasa a 6-a, tezele, m-i s-au parut in regulawinking. Daca inveti sunt usoare, daca nu, nu suntwinking.

| MikyMi a răspuns:

Nu sunt clasa a 6 si nici nu stiu cum sunt tezele!
Cred ca e mai bine sa fie mai dificile in anii ce urmeaza te vei confrunta cu multe.

| Fiction a răspuns:

La mine sunt destul de USOARE(Adica usoare)

| Fantomita a răspuns:

Asa si asa echilibrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am jurnal unde am scris ca da, tezele sunt mai grele. Ca am dat teza cu alta profa(a noastra n-a putut sa vina) si ne-a dat ce nu ne-a predat aia veche si am luat 6. nici nu vreau sa- mi amintesc clipele alea