| RecycleBin a întrebat:

Sora mea a trecut in clasa a cinecea si se fac alegeri pentru seful clasei in clasa la ea.trebuie sa pregateasca un discurs.nu prea avem, nici ea nici eu nici o idee. poate sa fie si ceva maik complex, pentru ca e foarte desteapta si stie multe cuvinte. ea ar putea scrie ceva, dar as vrea si parerea altilor, poate sa combin cate ceva. dau funda.mersi:d

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mda. uite ce e sorta e in a cincea! nu e la facultate nu e la liceu, eu a CINCEA! bun? ei bine pustilor de a cincea ii doare fix in basca de cine le e sef! daca chiar vrea sa le fie sef sa le faca cinste cu o pizza, ca de discursuri,,, lasa ca nimanui nu ii pasa de astea!

| V77Narcis a răspuns:

*Promit sa imi asum toata responsabilitatea faptelor clasei, o sa incerc sa fac tot posibilul sa fie totul bine, sa incerc sa fiu o sefa a clasei cat mai buna, si cat mai pe placul tuturor.Ramane la alegerea voastra si am incredere in voi

| V77Narcis a răspuns:

SAU incerc din toate puterile sa stapanesc toate animalele care ma insotesc in aceasta scoala, sa le ingrijesc, iubesc ca si stapna.Promit sa ii stapanesc pentru a nu se intampla urmatoarele:rani, darma, sparge, rupe, bate etc. SPER CA VIOLENTA SA NU FIE FOLOSITA

| eeeeion a răspuns:

Ar trebui sa o ajuti tu.Si eu sunt in clasa a sasea si tocmai acum imi fac un discurs.