| AnonimGirl a întrebat:

Nu prea am idei de un proces verbal legat despre "rangurile" din clasa. Nu inteleg ce as putea scrie in procesul verbal, despre mine ca sunt seful clasei, despre x ca se ocupa cu, curatenia si y casiera. Cateva idei, nu pre-mi vine o idee, procesele din cate stiu nu trebuie sa fie mari. Multumesc enorm, funda!

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

Proces verbal incheiat azi (treci data), cu ocazia impartirii atributiilor in clasa a...
In urma consultarilor dintre elevii clasei a... si diriginte, s-a stabilit ca urmatorii elevi sa primeasca atributii in cadrul clasei:
- cutare, seful clasei
- cutare, casier
- etc.
Elevii numiti vor indeplini atributiile incredintate in conformitate cu regulamentele scolare, pana la eliberarea lor din functie.
Prezentul proces verbal s-a intocmit in x exemplare, cate unul pentru fiecare semnatar si unul pentru secretariatul scolii (daca este cazul big grin)
Si dedesubt, semnaturile: diriginte in partea stanga si elevii nominalizati mai sus in partea dreapta, deasupra numelor lor scrii "Am luat la cunostinta"
happy