| Miruna147 a întrebat:

Sora mea doarme si m-am cam plictisit. Vreau sa fac ceva in liniste dar sincera sa fiu nu stiu ce. Dati-mi idei plz.

5 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Si a mea darmebig grin da in alta camera. In fine, poti juca ceva pe calculator si sa inchizi boxele. Citeste o carte, stai pe TPU, iesi cu prietenii, poti sa faci ceea ce iti place tie, bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa citesti o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Croseteaza-i o papusa din lana, sa ii faci o surpriza placuta cand se trezeste.

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Si copilasul meu doarme, asa ca poti sta pe TPU, sa citesti o carte, sa faci un puzzle, sa joci jocuri online sau chiar sa dormi. Mai pe scurt poti face ce vrei dar in liniste!