| HermioneLove a întrebat:

Sper ca nu se considera SPAM dar am o intrebare:
la blogul asta creat azi http://sellyfanss.blogspot.ro/ cum fac sa schimb marginile? Sa pun alta poza acolo? Adica unde ii acolo cu verde si albastru cred ca ii ceva camp cum pun alta poza? ca am cautat si nu gasesc! Dar poza de profil acolo sus cum pun? Nici asta nu gasesc! :(( Va rog spuneti-mi! Am pus si linkul sa nu aveti motive ca nu intelegeti ce va spun! Dau fundoaica!

Răspuns Câştigător
| Grefă a răspuns:

Http://help.forumgratuit.ro/f33-suport-pentru-blogratuit

Pe forumul de suport al blogratuit, ma rog sau pe ce platforma este al tau, faci cont pe linkul de mai sus, apoi intrebi ce vrei sa schimbi si asa mai departe, sper ca te pricepi in gestiunea codurilor CSS, java script si HTML, sunt esentiale!