| Inovssakura a întrebat:

Http://yahikoakatsukiblog.tumblr.com/
asta e blogul meu :)) si am niste intrebari.
cum pot sa schimb poza( nu aia de profil ci aia cu fata)
si cum pot sa pun o poza pe fundal

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Te duci la setări (Customize)
Acolo poți schimba și poza, și să-ți pui fundal (adica background)
( http://i.imgur.com/Q19mAxW.jpg )
Sper să te descurci.
Multă baftă!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Super blog... bafta cu el.

| Akumaki a răspuns:

Si ce faci cu el? Nu prea se intelege nimic din prima pagina. Prima pagina trebuia facuta astfel incat toti membrii noi care intra sa inteleaga ceva din el. Ar trebui sa dai Admin la mai multe persoane sa te ajute sa-l intretii si sa-i faci reclama. Inca se mai pot face anumite update-uri care sa te ajute sa aiba un format mai frumos si mai clar. Pai tu fiind "creeatoarea" forumului esti automat Admin si poti face cate update-uri vrei din panoul de control. Sper ca te-am ajutat cat de cat :].

| Inovssakura explică (pentru Akumaki):

Ce? laughing ce admin? e un blog pe tumblr si dau reblog la poze si adaug eu poze dar ft rar. nu inteleg ce reclama laughing

| Akumaki a răspuns (pentru Inovssakura):

Eu credeam ca este forum iar acolo iti trebuie si Admin. Gomen'nasai. Am inteles eu gresit.

| Inovssakura explică (pentru Akumaki):

Nu-i nimic. happy