| PisicutaMiauBAU a întrebat:

cum pot sa imi schimb poza de profil? Caci am cautat peste tot si nu gasesc cum schimb poza.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe numele tau in coltul paginii, dreapta, sus, si iti apare lista cu tot profilul tau, dai la setari cont si gasesti modifica profil.Acolo la selecteaza imaginea de profil poti pune alta poza.

| PisicutaMiauBAU explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru funda.Am inteles doar ca trebuie sa astepti 24 ore ca sa iti aprobe imaginea.Numai bine iti doresc.

| PisicutaMiauBAU explică (pentru anonim_4396):

Mersi si tie iti doresc doar binebig grinacum astept sa imi aprobe poza