| FlorinEX a întrebat:

Spuneti ce prostii ați facut când erați mici. Cea mai buna primeștr fundiță!

Răspuns Câştigător
| MihaicaDan a răspuns:

Eu aveam un fel de fantana dar fara ciment de-asupra si vroiam sa-mi spal slapii si mama mea mi-a spus sa am grija am spalat cat am spalat si am cazut in acea fantana dar apa era deci pana la nivelul pamantului si era apa curata am cazut si dintr-o minune am iesit la suprafata si am putut sa ma ridic! Puteam sa-mi pierd Viata

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Pai cred ca aveam vreo 3 sau 4 ani.Mergeam la mare, in tren.Stateam in brate la mama.Si sti trenurile alea vechi, cu compartimente.Eh si si stateam eu cuminte acolo, cand deodata ma trezesc zicand ''Mama, acolo sus i-o usa fara clanta!"

Iti dai seama ce a inceput sa rada lumea din compartimentlaughing

| ConstiintaTa a răspuns:

Chiar daca MihaicaDan a primit fundita nu am intereseaza...doresc totusi sa iti impartasesc cea mai mare prostie pe care am putut sa o fac! Cand eram mica, aveam vreo 10 ani si stateam in vacanta de vara la bunici eram eu si fratele meu acasa singuri si trebuia s aii fac de mancare niste oua(ochiuri) si am dat drumu la focu de la aragaz si am lasat uleiul sa arda dupa care am plecat prin curte ca sa caut prin cuibare oua laughingsi dupa ce gasisem am uitat ca am aprins aragazul si m`am dus la magazis sa imi iau si paine apoi cand m`am intors si am deschis usa din camera unde faceam (era intr-un timp cand bunica facea curatenie generala si era o harababura in casa si a mutat aragazul in hol)adica in hol cand intru in casa si era un fumalau si abia varuise mama si bunica.Asa si eu ca fraiera am luat repede juma`de galeata cu apa si am turnat peste focu care ardea pentru ca s`a incins uleiul prea tare! Of doamne, cat aveam de suferit daca se intampla vreo ceva atunci dar am avut mare noroc Phfiu