| Fragile a întrebat:

Ce prostii ati facut cand erati mici?

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Ei bine, eu eram o fetita rasfatata.cum nu aveam frati sau surori, ma jucam singura, si uitandu-ma la desene imi veneau cele mai trasnite idei... odata urcam pe scara cu un scaun (nu imi mai aduc aminte de ce) si am cazut, si m-am rostogolit pana jos... ce s-a mai intamplat apoi nu mai stiu tongue
obisnuiam sa mananc orice prindeam.ca puii de strutz laughing mai ales hartie igienica laughing nu mai stiu ce gust avea, dar imi placea ca era roz.mai mancam si de la cutia cu nisip din parc. apropo de parc, odata o dadeam p una pe leagan, si deodata a aparutun catelus, eu ma uitam la el, si proasta de mine, nu am vazut ca ma loveste aia cu leaganul.am vazut apoi numai stelute verzi laughing si odata era apa adunata in topogan (cu o seara inainte plouase) si eu m-am dat repede pe topogan si ...in apa cu mine! a fost super, dar supa aratam ca si cum as fi facut pe mine! ala mi s-a parut cel mai lung drum spre casa, chiar daca era numai la coltul strazii laughing
unchii mai ma invatau sa zic **** si p***a, si i-am poveztit si mamei chestiile astea dragute. ce bataie era sa iau atunci! si am incercat sa imi fac breton. ce a iesit.prefer sa nu ma mai gandesc! Luam orice pisica de coada, fugaream gainile din ograda bunicii de la tara si ma bateam cu Grivei pentru mancare laughing [v-am zis ce gurmanda eram]

13 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Eu nu am fost niciodata michee hee

| cristi202 a răspuns:

Poate mai bine intrebai ce prostii nu am facut! Care copil nu face prostii?
Aveam 4 ani cind am plecat singur de acasa la o fata cu care eram la gradinita, si, ca sa nu ma pierd, am facut ceva asemanator cu ce faceau cei doi copii din basmul "Hansel si Gretel" al lui Andersen - puneam din loc in loc smocuri de iarba, ca sa stiu drumul inapoi. Cind m-am intors acasa, dupa mai bine de o ora, parinti m-au certat, insa au ris bine cind au auzit cum m-am "ghidat" eu ca sa nu ma pierd si sa ajung cu bine acasa.happy

| CriCri a răspuns:

Cate n-am facut eu cand eram micalaughing...

1. Aveam vreo 4 ani. Sora-mea era cu 2 ani mai mica.Eram acasa cu bunica, parintii fiind plecati la cealalta bunica. Bunica ne pregatea niste placinte, iar noi ne plictiseambig grin
Deodata, asa, din senin, imi veni o idee. Am luat o foarfeca ( fara sa ma vada bunica), am fugit afara, in cerdac si am inceput sa o tund pe soramealaughing. Pacat ca ne-a prins bunica, altfel eram tunsa si eu, care nu am mai apucat.laughing A doua zi parintii au tuns-o zerohee heeCum arata.

2.Am un unchi. Odata, nu stiu din ce motiv, am inceput sa il strig Grasu laughing. De atunci si eu si parintii am inceput sa ii zicem asa. Acum cand vine la noi il intreb, fara nici un fel de jena, " Ce faci, Gras?" laughing

3.Venisera verii mei la tara, la bunica. Ehh, si noi.Vara mea (14 ani pe atunci) a venit cu o prietena dea ei. Intr-o zi, toti 4(eu var-meu, var-mea si prietena ei), ne-am adunat in camera bunicii.Ne-am luat noi cu vorba sin deodata incepusem eu sa ma laud ca stiu caratelaughing (sa ridic piciorul pana in dreptul capului soramiihee hee ). Var-meu (vreo 6 ani pe atunci) vroia si el sa imi arate ca stie sa bata. Mah, omule, da' cand mi-a dat vreo 3 pumni in spate ( d'oh ). Chiar a durut straight face N-am mai vorbit cu el vreo 3 saptamani.big grin

Mai am multe. Poate cu alta ocazie iti mai zic si altele tongue

| Bixx a răspuns:

No se numara...:d
am fost odata la nasii mei la tara si aia aveau o pisica...
era vara si credeam ca pisicii in e sete si
m-am gandit sa-i dau apa.
asa ca am luat-o de coada si am bagat'o intr'o galeata...
pisica inca ma uraste.

| Seвi a răspuns:

Haide mai.Intrebarea asta a fost pusa de n ori.

| ticaela a răspuns:

Am dat cu pietre dupa strabunicamealaughingrolling on the floor

| Deddu a răspuns:

Am mancat sapunrolling on the floor ce na? era roz si mirosea binee=p~
damn si cand beam apa 2 zile scoteam balonashelove strucklaughing

| saynotoemo99 a răspuns:

Mi-am taiat sprancenele si mama nu stia ce sa faca sa planga sau sa rada da mai tare a ras

| 4b a răspuns:

Pfff...nici nu vreau sa ma gandesc#:-s tongue

| andrei a răspuns:

Cred ca am castrat un motanelwhistling

glumeamhappy
am fost baiat cuminte...adica cand nu stricam si spargeam tot ce vedeam.

happy

| anDa a răspuns:

Am luat rujul si oja maicamii si le-am desenat pe fetitele Power Puff pe pereti.
Faza cu tunsul e veche.
Cand eram cu fratele meu mai mic (eu 4 ani si el 2 jumatate), eu am trecut pe sub cal (un cal d'ala naravas) si el s-a dus in gradina vecinei unde era un caine infricosator, si noi eram speriati, dar el cu cainele traiau o frumoasa poveste de dragoste sub clar de... soare.

| Lalysuka a răspuns:

La 4 ani am mers cu tata la pescuit si eu am impins masina in sunt si... am schimbat-o

| boyofflame a răspuns:

Mda...
1.Prima boacana stii la 4 ani si ceva ma jucam cu unsuletu` meu de plus si m-am enervat ca nu imi dadea mama ciocolata asa ca am zis ca ii dau foc la ursulet si l-am bagat in soba dupa 10 sec mama ma intreba unde e... eu l-am scos a ars si covoru` pe langa urs daca-l aduc de la tara va trimit poza il mai am...