| KanekiMalai a întrebat:

Voi ce prostii ați făcut când erați la școală sau liceu

2 răspunsuri:
| BlueFox a răspuns:

La noi la scoala au facut o regula care te ""amenda"" cu 100 de lei daca injurai. Astfel, toti elevii au injurat atat de mult, incat profesorii nu mai stiau la cine sa puna ""amenda"". Astfel, sumele de lei de ""amenda"" au ajuns la un numar la care nimeni nu se astepta sa le plateasca un elev. Oricum, au scos regula.

| ERIKWHITE a răspuns:

1) faceam curat in cabinet, cand trebuia sa schimb apa am turnato pe cea murdara intr-o gaura din podea, celor de jos le picura in cap, 2) profa avea un pachet cu covrigi, cand am intrat noi i-am mancat aproape pe toti si apoi am intrebat de colegi: "sa ai las si ei?" profa a venit si nici urma de covrigi. 3) un coleg a ascuns o sticla de bere in masa profesoaresi si cand a intrat directorul el i-a spus ca profa bea si el i-a facut mustrare, daca mai vrei si 4, 5, 6, 7, si multe altele scriemi in privat.