| Lipsa47 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o camera foto cu obiectiv la un pret aceptabil dar si fie si buna.

Răspuns Câştigător
| Alcs a răspuns:

Salut cauta aici http://www.emag.ro/aparate-foto-compacte dar totusi eu tias recomanda un Panasonic de care am si eu si sunt foarte multumit de el :)

3 răspunsuri:
| Anonima009 a răspuns:

Eu am Nikon Coolpix L23 ...si e foarte buna, are: Easy Auto Mode, Wide 5 * Zoom si 10.1 Megapixels... poti cauta detalii pe internet. Funda?

| Anonima009 a răspuns (pentru Anonima009):

Pretul ar fi de 300 de lei(Sau mai putin pana la 250 lei)nu e profesional.