| Diana498 a întrebat:

Spuneti si voi niste status-uri noi de fete! Dau fundita la cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| ♥∂เxყ♥ a răspuns:

1.Inainte sa plec vreau sa stii ceva:. arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cine
2. Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima mea sa TE IUBESC
3. Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?
4.As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
5.*** dus… da si pe tine daca vrei…
6. De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta!
7. Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi…
8. Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar
9. Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
10. Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!
11. Prea dulce ca sa fiu light
12. E frig afara si am cam inghetat … ce zici de un ceai fierbinte la lumina lumanarii?
13. Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere
14. As vrea sa fiu un cub de gheata, sa alunec pe pieptul tau, in jos… si sa ajung la, la, la, la, la naiba ca ma topesc…
15. As vrea sa fiu un cub de gheata, sa alunec pe pieptul tau, in jos… si sa ajung la, la, la, la, la naiba ca ma topesc… (sper ca ti-am fost de-ajutor, daca iti plac, astept funtitabatting eyelashes kiss)

1 răspuns:
| CrAzYbOy1332 a răspuns:

Mai bine taci si esti luat de prost decat sa vorbesti si sa arati ca esti unul