| Acru a întrebat:

Spuneti-mi niste propozitii care sa-i arate unei fete cat de mult o pretuiesc. Cele mai bune vor primi funda!

Răspuns Câştigător
| Lenutza1642654 a răspuns:

Dupa parerea mea prietena ta ar tine cont si de propozitii dar daca ai sustine-o intotdeauna si iai vorbi sincer cred ca te va iubi mereu (dar sincer inseamna sincer) si fara aluzii la sex

8 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Daca n-ai fii tu ar trebui sa ma masturbez singur!
Ce poti face tu cu gura, Nu mi-a facut nici o pitipoanca pana acum(caterinca sper ca v-ati prins)

| Alyyynu a răspuns:

O iei de mana, va retrageti intr-un loc retras.
tu: Stii, vroiam sa-ti spun ceva de mult...
(pe un ton calm, serios)
te uiti in ochii ei, o iei de cap si o saruti pasional.
era asta sau un discurs despre cat de mult tin eu la tine, tu ce ai fi preferat?
ea: sarutul
tu: o saruti iar laughing
ea: discursul
tu: acum m-am emotionat si l-am uitat... nerecunoscatoare mica rolling on the floor (bine ultima faza nu trebuie s-o spui)

| Muceas a răspuns:

Cand ma uit la tine si iti vad parfumul tau, simt... CA trebuie sa faci un dus, femeie!
Glumeam oh go on. Btw: Nu o saruta :-s doar daca vrea, sau te vei trezii cu un picior stii tu unde... oh go on

| Faranume_5358 a răspuns:

Ca sa ii arati cuiva cat de mult tii la ea nu iti trebuie niste propozitii de pe google te va considera un ratat trebuie doar sa o faci sa te placa vezi si u ce ii place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fa! Nu vezi ca put a spray?"
"Mancati-as buzele tale dulci"
"Bagami-as penisul in vaginul si anusul tau"
"Dami-as limba cu tine"
"FA! Hai repede, da o limba-n ceasca"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei de mana, o violezi oleaca, ea iti face o orala, va mai dati o limba, va mia lingeti in cur si gata - Funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi mananci saniiwinking

| mada_7814 a răspuns:

Ii spui pus si simplu ''te iubesc.nu am mai vazut o fata atat de frumoasa ca tine.''