| Ser9iu a întrebat:

Stiati ca de luni mergem la scoala, se anuleaza vacanta sad uite aici vacanta-amanata.tk ce oameni crying

21 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Din prima mi-am dat seama ca e o gluma. Daca ar fi adevarata ar fi o veste extrem de trista.laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De 1 aprilie e buna gluma.

| LuS[z] a răspuns:

Da stim e 1 aprilie...

| Cleona a răspuns:

Glumesti omule? la mine nu se anuleaza nimic, oricum vor profesorii sa faca greva, de ce ar vrea sa mai vina la scoala? vezi-ti de vacanta ta, gandeste-te ce faci de Pasti, adica in nici un an nu s-a anulat vacanta asta, de ce sa se schimbe chiar acum?

Bucuta-te de vacanta!

| Andreea_8014 a răspuns:

E 1 aprilie laughing)
Zine maine asta
laughing)

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Pacaleala de 1 apriliewinkinglaughing

| madalicious a răspuns:

Bafta la scoala! Ne pare rau pentru tine. crying(

Noi mergem linistiti si ne petrecem vacanta. Ihaaaa

Am dreptate TPU? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| gabitza_6878 a răspuns:

Ai impresia ca nu se uita lumea in calendar? helloooo!
e 1 apriliee laughing

| adi4ever a răspuns:

Ce glumestraight face Daia cand dau raspunsuri din astea mai in gluma nu stiti marea majoritate sa le apreciati. M-am lamurit dupa ce am citit gluma ta

| Ana a răspuns:

Azi e 1 aprilie, n-am uitatwinking

| sabiiiiiina a răspuns:

Pacaleala de 1 aprilie. Ei bine, daca tu te duci la scoala luni, succes. happy

| DeeDee28 a răspuns:

Am primit massul asta de vreo 10 ori pana acum.deja dupa ce l-am primit de 3 ori mi-am dat seama ca e pacaleala fara sa intru pe site laughing deci...eu nu cad in plasa devil

| camelia1812 a răspuns:

E vreo pacaleala de 1 Aprilie?

big grin

| alexa18 a răspuns:

Oare in cat suntem azi? Aaaaa in 1 aprilie laughing

| caramelO a răspuns:

Moaamaaa ce frustrati sunt unii nu stiti sa apreciati o glumitza ce naiba va deranjeaza atat? chiar nu va dati seama ca fara aceste glume viata ar fi mult mai gri?

| mirelgmm a răspuns:

Daca ar fi fost alta zi probabil asi fi facut pe dracusad
dar mi-am amintit ca e 1 april. bun joc de cuvinte, si emoticoanele alese binehee hee
ar trebui sa mergi la teatru laughing)

| xuanbou a răspuns:

Lasa-ma cu spamm-urile astea de ***, ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pacaleala jalnica de 1 Aprilie. Mi se face scarba la asa glume nesarate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai fost postat o data. Am inteles, te plictisesti. Nu gasesti ceva mai amuzant?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe site se fac farse?hee hee