| Locaa a întrebat:

Vacanta de paste anulata:O ...doar in weck-end stam acasa:O:(( nici eu nu credeam dar uite aici www.vacanta-amanata.tk

29 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Vrajeala!

| Flav a răspuns:

Dupa 31 martie, in calendarul lui Chuck urmeaza 2 aprilie. Nimeni nu-l pacaleste pe Chuck Norris.

| Razvan a răspuns:

Pacaleli virtuale.Imi si facusem ghiozdanul pentru luni si imi aranjasem uniformalaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Buna poanta laughing le-o fac si eu colegilor mei care sunt online happy.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Este o minciuna. după cum vezi site'ul se termina în. tk. e un site facut de cineva...normal ca stăm acasă

| lilboutique a răspuns:

Pacaleala de 1 aprilie laughing

| Klara a răspuns:

Jeez. Suntem in 1 aprilie, nu s-a prins nimeni?laughing

| papushikroz a răspuns:

Nu mai fa glume de-astea ca fac cu inima!
rolling on the floor

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Mda.laughing ma si miramlaughing

| User a răspuns:

Ma lasi?raised eyebrows

| juniper a răspuns:

Daca nu apare pe ProTv sau Realitatea, nu cred.

| Aηηy a răspuns:

Chiar credeamhee hee

| Spintecatorul a răspuns:

Buna laughing

| DenisIonut01 a răspuns:

Ma tu te plictisesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa credem farsa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice caz, mi-as fi dat seama ca e o vrajeala...stiu foarte bine ce zi e azihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, buna astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

STF! Ce-i ca minciuna asta. i 1 aprilie azilaughing) hy salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

STF! Ce-i ca minciuna astalaughing i 1 aprilie azihee hee hy salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar credeam am zis ceeeeeeeeeeeee?! imbosibil ai traznilear dupa ce am vazut ca nu ca e o farsa asa m-am inervat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai am dat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma luati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... buna poanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata nu-i adevarat. e 1 aprilierolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor=

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am speriat1 este o facatura! intai aprilie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ff faina farsa le-am facut-o si eu prietenilor. pup mai multe pe id :alexia_iloveyou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu cred asa ce va este imposibil...

| teolycy a răspuns:

Da...si azi e 1 aprilie...chiar crezi? laughing

| biencuta26 a răspuns:

Super farsa. Dar totusi stiu ca azi e 1 aprilie dar oricum pe moent am ramas surprinsa: N-are cum! dar m-am gandit azi e ziua farselor...Ehh poate merge alta data. Mai fa asa...imi place. Ori cum bv tie! Paste fericit! happy happy happy