| ramonalexandra a întrebat:

Stiati de noile placi ROLLER SURFER? Sunt foarte distractive si ai sentimentul ca plutesti! Daca ti-e teama de muntii inalti, avalanse sau valurile uriase ale marii eu zic sa incearci minunata placa ROLLER SURFER = skateboard, snowboard si surfing! Eu mi-am comandat on line www.rollersurfer.ro Suna la telul de pe site si afla mai multe detalii despre testarea placii GRATUIT!

3 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Bravo...am si eu placa de acest gen si sunt foarte multumit de ea, poti merge linistit printre oameni pe strada...in caz ca ploua este foarte practica o pui in husa ei si gata, nu trebuie sa te schimbi de incaltaminte sa te cari dupa tine cu cine stie ce greutate, in + de asta ai o senzatie placuta cand esti pe ea, este ca un sport EXTREM dar mult mai putin periculos accesibil pentru majoritatea varstelor! Felicitari si multumiri in acelasi timp ca veniti si in romania cu produse de calitate europeana nu toatea chinezariile!

| davidstefan a răspuns:

Site-ul asta s-a inchis macar eu am reusit sa comand mult mai devreme smug

| Johnny77 a răspuns:

Dude intra pe www.snowrocker.ro