| tche a întrebat:

Stie careva cluburi/baruri din Bucuresti care sa aduca a atmosfera cu Vama Veche?

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Eu merg in Oktoberfest pub. Nu-i lume fitoasa si multi sunt prietenosi. Nici sa nu te gandesti la puburile alea "rock" pentru ca sunt frecventate de fitosi si snobi.

| tche explică (pentru Sociopat):

Meh, Oktoberul s-a dus dracului de mult. Si nici Harley, Fire, Metaljack si alte de astea nu mă încântă, tocmai din același motiv pe care l-ai spus și tu laughing

| Sociopat a răspuns (pentru tche):

Meh, o sa continui sa ma duc in oktober pana se inchide sau pana cand fitosii si snobii ajung si acolo.