| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva, adica daca exista, vreun site unde poti scrie un id de mess sau adresa de e-mail si sa-ti arate toate conturile pe care le are pe acea adresa? pentru ca odata nu stiu cum am facut pe yahoo mail si mi-o arata toate conturile d pe toate site'urle pe care am cont. fundita

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Nu exista asa ceva.

Daca ar exista toata lumea ar putea sa "spioneze" pe cineva si sa vada ce ID-uri mai are, ceea ce ar fi enervant si utilizatorii ar renunta la yahoo.Deci nu se poate si nici nu se va putea happy.

4 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Eu voiam sa caut pentru mine oh go on nu ma intereseaza de alte persoane

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista dectector de hi5 si acolo iti arat...

Răspuns utilizator avertizat