| RecycleBin a întrebat:

Stie cineva cat costa un taxi din Udesti pana in Suceava?

3 răspunsuri:
| almirock a răspuns:

Există Udeşti, şi este la aproximativ 20 de km de Suceava. Un taxi are preţul aproximativ de 2 lei pe km. 2 lei x 20 de km = 40 de lei + 2 lei pornirea = 42 de lei (maxim). E mult mai avantajos cu ocazie.

| vanessa63425789 a răspuns:

In primul rand...este onesti
n-am auzit in viata mea de udesti
deci onesti Suceava...
n-are cum sa coste mai mult de 25 26 lei

| suntserios a răspuns (pentru vanessa63425789):

Daca habar nu ai ce spui de ce deschizi gura?
daca tu nu ai auzit de o localitate din tara asta inseamna ca nu exista?
sau ai impresia ca tu stii toate cele 15.000 de localitati din Romania?

Si Onesti e la 200 km de Suceava (geografie de baza). Gaseste tu taxi care sa te duca 200 km cu 20 ron