| DeeGirl a întrebat:

Stie cineva ce inseamna "STUNTING" in engleza...happy. expresie sau intelesul cuv. Funtitahappy

Răspuns Câştigător
| HoneyR a răspuns:

Inseamna ceva tare, cool cam asa ceva.

3 răspunsuri:
| Nobody_1210 a răspuns:

Cascadoriewinking

| Marina_4164 a răspuns:

Stunting inseamna piticirea

| terra2009 a răspuns:

Www.terralinguas.com

este un site unde iti poti improspata limba engleza, americana! este si optiunea de engleza britanica, dar situl este original american! nu ai nimic de pierdut, gratis si sunt mai multe limbi straine daca vrei sa inveti sau doar sa cauti anumite cuvinte

" stunting " depinde de context, stunt - cascadorie, stunting- a face ceva periculos, dar cum am mai spus, e greu traducerea unui cuvant doar daca nu este context.