| OanaBianca7 a întrebat:

Stie cineva cum pot face gems pe ourworld? P.S: Ma cheama Oana1 daca vreti sa ne imprietenim big grin

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Gems,prin gems inteleg un fel de cristale(bani) cu care poti cumpara anumite lucruri, ei bine la toate jocurile ca ourworld se obtine un profit, acel profit vine din vanzarea acestor Gems(cristale).
Nu prea poti obtine gratis.
P.S. daca gasesti un program sa nu il iei(este keylogger)
sau site in care trebuie sa bagi Username si parola.
Mai precis:
NU POTI OBTINE ASA CEVA GRATIS!

| ingeras1 a răspuns:

Pai...cred ca trebuie sa donezi pentru gens.In fiecare joc e asa. Ps:eu as vrea sa ne imprietenim dar in realitate nu intr-un joc.