| OanaBianca7 a întrebat:

Hei TPU, imi spuneti si mie cum pot face mai multi gems pe ourworld? Ma numesc Oana1 daca vreti sa ne impritenim happy

6 răspunsuri:
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Poti sa bagi coduri de pe site-ul http://www.ourgemcodes.com/

| AleXaax a răspuns (pentru TheNiGhTCoReLV):

Pe acest site sunt coduri vechi expirate... pe wordpress se cauta.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns (pentru AleXaax):

Pai eu nu am mai jucat de mult aveam lvl 87 dar m-am lasat ca era plictisitor

| OanaBianca7 explică (pentru TheNiGhTCoReLV):

Imi dai mie contul tau? big grin happy

| TheNiGhTCoReLV a răspuns (pentru OanaBianca7):

Nuwinking

| AleXaax a răspuns:

Pai... eu fac cu codurile primite in fiecare luna si cu videourile. atat doar daca vrei sa dai bani adevarati ca sa iti cumperi... dar sunt sigura ca nu vei face asta.