| Torgai_Gheorghe_1999 a întrebat:

Stie cineva cum se face trucul cu carti dupa pasii urmatori:îți aleg o carte, o pui inapoi in pachetul de carti, se amesteca bine, magicianul sau persoana data îşi alege 5 sau 4 carti dar nici una din aceste carti nu este a ta. Le pune pe toate intre 2 degete, le loveste si ramane cartea pe care ai ales-o.Plz spuneti-mi cum, dau funda.

2 răspunsuri:
| GB_Stefan_1990 a răspuns:

Cauta pe ytb tutoriale. Sunt peste 1000 de tutoriale despre trucurile cu carti. Sigur il gasesti pe cel care il doresti tu. In tutoriale iti arata exact cum faci trucul.