| aragon18 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul care a fost aseara pe Pro tv in jurul orei 00:00? Nu l-am vazut de la inceput dar era o fata, Tess, care omora oameni cu scopul de a-i scapa " de durere " si ajunsese sa isi omoare si cea mai buna prietena, Holly, care pana la urma cea omorata a fost chiar Tess.

Răspuns Câştigător
| bluerose a răspuns:

Filmul de numea "Colega de camera".

11 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

La ora aceea a fost ''Cobra 11''.

| inna a răspuns:

Cobra 11 în alertă.

| bluerose a răspuns:

Cu placere! Mi-a placut si mie filmul.

| aragon18 explică:

Nu mai stiu pe la ce ora era, stiu ca era in jur de 00:00 thinking

| aragon18 explică:

Multumesc mult, Celia kiss

| madutz90 a răspuns:

Cobra 11 in alerta. Dar poti verifica singura pe http://tv.acasa.ro/program-PRO_TV/7/2009-8-14.html :P

| valyutzu a răspuns:

00:45 =un loc fierbinte a fost

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva cum se numeste filma ala de aseara in jur de 11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numea "Colega de camera".